سیستم عامل RT-Thread و کتابخونه مودباس

• نویسنده موضوع Alma
  • تاریخ شروع

Alma

مدیر
پرسنل مدیریت
امشب یه سوپرایز براتون دارم

حتما خاطرتون هست قبلا سیستم عامل RT-Thread رو معرفی کردیم
امروز میخوام یه نمونه کد ازش بدم که بدون شک خیلی کاربردی هست
یکی از نکات کلیدی این نمونه کد اضافه شدن کتابخونه مودباس اسلیو و مستر هست
این نمونه کد ترکیبی از سیستم عامل RT-Thread و کتابخونه مودباس هست که میتونه در صنعت مورد استفاده قرار بگیره
دوستانی که با موارد مشابه کار کردن میدونن که نمونه کدی در این شرایط به شدت تجاری هست و میتونه با اضافه شدن به کد ها و پروژه های مختلف شرایط مطلوبی در ارتباط با کلیه تجهیزات و دیوایس های صنعتی مثل PLC و انواع HMI های صنعتی و ... به کار بره
بنده بیش از 10 سال هست در کلیه برد ها و تولیداتم از ورژن های مختلف این کتابخونه و سیستم عامل استفاده میکنم و کاملا استیبل هست .

کتابخونه مودباس ویژگی های زیر رو داره
▪️هم Master و هم Slave رو پشتیبانی میکنه "اکثر نمونه کدهای رایگان در بستر نت فقط Slave هستند"
▪️هر سه الگوریتم RTU و ASCII و همچنین TCP کاملا پشتیبانی میشه
▪️کلیه فانکشن ها پشتیبانی میشه
▪️حجم کمی داره و به راحتی میشه برای میکروهای 8 بیت هم استفاده کرد

پیوست‌ها

• RT-Thread & Modbus.rar
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 197

sahbarayan

همکار جدید
امشب یه سوپرایز براتون دارم

حتما خاطرتون هست قبلا سیستم عامل RT-Thread رو معرفی کردیم
امروز میخوام یه نمونه کد ازش بدم که بدون شک خیلی کاربردی هست
یکی از نکات کلیدی این نمونه کد اضافه شدن کتابخونه مودباس اسلیو و مستر هست
این نمونه کد ترکیبی از سیستم عامل RT-Thread و کتابخونه مودباس هست که میتونه در صنعت مورد استفاده قرار بگیره
دوستانی که با موارد مشابه کار کردن میدونن که نمونه کدی در این شرایط به شدت تجاری هست و میتونه با اضافه شدن به کد ها و پروژه های مختلف شرایط مطلوبی در ارتباط با کلیه تجهیزات و دیوایس های صنعتی مثل PLC و انواع HMI های صنعتی و ... به کار بره
بنده بیش از 10 سال هست در کلیه برد ها و تولیداتم از ورژن های مختلف این کتابخونه و سیستم عامل استفاده میکنم و کاملا استیبل هست .

کتابخونه مودباس ویژگی های زیر رو داره
▪️هم Master و هم Slave رو پشتیبانی میکنه "اکثر نمونه کدهای رایگان در بستر نت فقط Slave هستند"
▪️هر سه الگوریتم RTU و ASCII و همچنین TCP کاملا پشتیبانی میشه
▪️کلیه فانکشن ها پشتیبانی میشه
▪️حجم کمی داره و به راحتی میشه برای میکروهای 8 بیت هم استفاده کرد
زنده باد مهندس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Alma
بالا پایین